• Головна
  • Діти мають бути в безпеці: школи на Тернопільщині проходять обстеження перед відкриттям (ФОТО)
15:27, 20 серпня

Діти мають бути в безпеці: школи на Тернопільщині проходять обстеження перед відкриттям (ФОТО)

Діти мають бути в безпеці: школи на Тернопільщині  проходять обстеження перед відкриттям (ФОТО)

Тернопільщина активно готується до початку нового навчального року. Особливу увагу приділяють безпеці навчальних закладів, адже забезпечення захищеного освітнього середовища для дітей - серед головних пріоритетів.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Постійно діючі комісії, до складу яких входять представники поліції, ДСНС та органів освіти, проводять перевірки закладів. Експерти ретельно оглядають приміщення, комунікації, обладнання та технічний стан будівель. Основна мета - переконатися, що школи відповідають нормам безпеки та готові до навчального процесу.

Правоохоронці підкреслюють, що роблять усе можливе, аби діти повернулися за парти у максимально безпечних умовах. Спільними зусиллями держава й громада працюють над захистом життя та здоров’я учнів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безпека #діти #тернопільщина #школи #навчання
Оголошення