Найгарніша красуня з Тернополя представлятиме місто у фіналі конкурсу «СтудМіс України 2013» (ФОТО)

«СтудМіс Тернопільщини» Роксолана Перепелюк представлятиме Тернопіль у фіналі конкурсу «СтудМіс України 2013», що відбудеться 19 жовтня у Києві.

Вона однаково любить займатися як моделінгом, так і математичним моделюванням, а  вища математика тріпоче перед її гострим, як лезо, розумом. Проте пристрасть до формул не заважає їй обожнювати спекотні іспанські танці, смачно готувати паелью і цитувати Коельо.  Ця дівчина – найгарячіша красуня Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя. 

Трансляцію конкурсу вже 20 жовтня о 20:00 можна буде переглянути на телеканалі TВi.

- Роксолано, мене лякає навіть назва твоєї спеціальності – «Автоматизоване  управління технологічними процесами», а ти блискуче навчаєшся за цим фахом вже 5 років, руйнуючи всі стереотипи про гуманітарний склад розуму жінок! Важко повірити, що така тендітна красуня лускає задачі легко, як горішки! Що приваблює тебе в математиці? Якою уявляєш свою подальшу кар’єру в цій галузі? 

- Чому така спеціальність? Тому що, по-перше, я більше любила точні науки ще з дитинства, бо вони розвивали логічне мислення. По-друге, я не вірю в стереотипи, адже, як доказала теорія, жінки можуть бути чудовими спеціалістами навіть у «чоловічих» професіях, тому тут нічого дивного немає. Особисто я  мрію стати висококваліфікованим спеціалістом своєї професії.

- Я розумію, що в тебе хист до математики, але сподіваюся, що у відеоролику твого шоу-номеру для фіналу «СтудМіс України 2013» ти продемонструєш якійсь інший свій талант. Що ж це буде? Можливо, здивуєш нас пристрасними іспанськими танцями, які так любиш? Чи продемонструєш мистецтво вишивання бісером, яким досконало володієш?

- Справді, захоплення в мене різні, але у відео я демонструю  саме те, чим я живу, – танець! Своїм талантом я хочу донести глядачам, що потрібно жити і бути щасливою людиною, не зважаючи ні на що. Необхідно любити себе такою, якою ти є. До того ж непривабливих дівчат в Україні не існує! Кожна з нас – особлива і неповторна, немов діамант!

Координатор конкурсу «СтудМіс Тернопільщини» Сергій Губарев зауважив: «Конкурс «СтудМіс України» буде найяскравішим святом для студентів всієї країни! Відповідно очікую від нього величезну кількість позитивних емоцій і приємних спогадів на цілий рік. Сподіваюся, що цей конкурс змінить життя як учасниць, так і організаторів на краще. І, звісно, я вірю, що цього року саме «СтудМіс Тернопільщини» повернеться з перемогою!», пише Студміс

У вас є можливість підтримати цю ніжну  красуню в голосуванні за фото в купальнику та відео-візиткуТернополю, не будь байдужим! Цього року проект святкує своє триріччя. У Ваших силах довести, що саме Роксолана гідна титулу «СтудМіс України 2013».

roksolana2

 

roksolana

 

roksolana1

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі