На Тернопільщині ВО «Свобода» продовжує «грати вар’ята»

Два відкриті листи нещодавно оприлюднила обласна спілка профспілок у зв’язку з проблемами, які виникли внаслідок відсутності бюджету області.

Один з листів стосувався керівників обласних організацій Партії Регіонів Валентина Хоптяна, Народної партії Зеновія Крушельницького та Комуністичної партії України Василя Паразінського, адже саме члени їхніх партій блокують роботу Тернопільської ТВК, яка не вводить нових депутатів облради.

Водночас інший лист був скерований лідеру ВО «Свобода» Олегу Тягнибоку, оскільки його політична сила блокує роботу сесій та прийняття бюджету.

Дані звернення ВО «Свобода», як завше, вирішила хитро використати для самопіару. Зробивши вигляд, що другого звернення взагалі не існує, місцева партійна прес-служба заявила, що «Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" підтримує звернення обласної ради профспілок».

От тільки мова в повідомленні в подальшому пішла про перший лист.

«Тернопільська обласна рада професійних спілок звернулася до голів обласних організацій Партії регіонів, Народної та Комуністичної партій України із закликом "припинити перетягування "політичного канату", відкласти партійні амбіції" та невідкладно забезпечити участь делегованих ними членів обласної виборчої комісії у її роботі для відновлення волевиявлення громади області. Основною причиною блокування роботи Тернопільської обласної ради є продовження протиправної бездіяльности обласної виборчої комісії, умисне ухилення окремих її членів, зокрема від місцевих осередків Партії регіонів, Комуністичної та Народної партій України, від виконання своїх прямих обов′язків", – описали суть звернення облради профспілок у ВО «Свобода».

Відтак запевнили, що цілковито його підтримують.

«В результаті порушення окремими членами обласної виборчої комісії законодавства та Конституції, Тернопільщина – єдина в Україні область, яка й досі не має б'юджету на 2013 рік. У зв'язку з цим суттєво недофінансовано медичну, освітню та решту галузей краю. Заручниками політичних амбіцій трьох партій, які всупереч 12 рішенням судів та постанов ЦВК відмовляються вводити в обласну раду 19 депутатів, стали мешканці цілого краю. Проте комуністам, "регіоналам" та членам Народної партії України, як бачимо, байдуже до клопотів тих, хто у свій час довірив їм свій голос. Вони керуються тільки власними амбіціями. Звернення обласної ради професійних спілок – це ще один крок у боротьбі за відновлення конституційного ладу на території Тернопільщини. Це заклик тих, хто представляє інтереси сотень тисяч пересічних українців до провладних політиканів зупинитися й почати працювати, а инакше область опиниться на межі краху", – цитує прес-служба заступнику голови Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Леоніда Бицюру.

Як видно, «свободівцям» закликають опонентів прислухатися до структури, яка «представляє інтереси сотень тисяч пересічних українців». При цьому чомусь не бачать заклику облради профспілок до лідера своєї партії – «піднятися вище політичного протистояння і забезпечити участь депутатів Тернопільської обласної ради від ВО «Свобода» у роботі сесії з прийняття обласного бюджету на 2013 рік».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі