Облдержадміністрація ганьбиться із святкуванням 500-річчя Скалата

У соцмережах жителі Скалата уже кепкують з обласної влади через постійні переноси святкування Дня міста.

Дописувачі зазначають, що 500-річчя Скалата мали б відзначати минулого року, адже перша згадка про Скалат зустрічається в письмових джерелах, датованих 1512 роком, коли він входив до Теребовлянського повіту Руського воєводства.

Водночас протягом 2013 року сайт обладміністрації періодично хвалився, що під пильним контролем голови  ОДА Валентина Хоптяна усі ремонтні роботи в Скалаті завершаться вчасно. Але чи то з Хоптяна поганий контролер, чи майстрам завадила погода, однак святкування попередньо оголошене на вересень, перенесли на жовтень. Однак у цього місяця людям «баламутять голови».

Адмініцстратор групи «Містечко Скалат» у соцмережі ВК після того, як напередодні постив про те, що День міста відзначатимуть 13 жовтня, нещодавно написав: «Друзі! В черговий раз можемо вас порадувати! Святкування Дня міста Скалат вкотре перенесли, вже нa 20 жовтня! Нам (адміністрації групи) вже аж соромно вам це писати, бо думаєте шо ми жартуємо ! АЛЕ МАЄМО ШО МАЄМО!».

Самі жителі у коментарях дописують, що чули, начебто святкування вже перенесли ще на рік, аж на весну.

Водночас обладміністрація запевняє, що 20 жовтня святкування таки відбудеться. Із літургіями, погашенням конверта, фестивалем «Байда», частуваннями та концертами зірок.

«500-річчя Скалат відсвяткує 20 жовтня грандіозно», – обіцяють у відомстві Хоптяна.

Хотілося б вірити. Особливо жителям міста, які вже втомилися від постійних переносів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі