У центрі Тернополя понад півсотні студентів влаштували велопробіг

Юнаки та дівчата, що здобувають знання у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя, сіли на велосипеди, аби таким чином продемонструвати своє ставлення до здорового способу життя та популяризувати велосипедний рух.

Як розповів начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ УМВС України в Тернопільській області Василь Барановський, такі заходи обов’язково проходять за участю автоінспекції. Адже нагадати учасникам марафону правила безпечної поведінки на дорозі, забезпечити супровід та організувати безперешкодний рух вулицями міста  – обов’язок представників Державної автомобільної  інспекції.

Маршрут велопробігу пролягав центральними вулицями міста. Понад півсотні студентів , керуючи двоколісниками, привертали увагу інших учасників дорожнього руху, адже такі акції у нашому місті відбуваються не часто.  Зі слів Василя Барановського, ідея студентів технічного університету саме так організувати своє дозвілля заслуговує похвали, адже  більшість молодих людей надають перевагу пасивному відпочинку, що не завжди приносить користь.

- Автоінспекція завжди готова підтримати і допомогти у реалізації подібних заходів, – резюмував Василь Барановський.  

PM308image004

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі