В одній зі шкіл на Тернопіллі в класі – один учень

Цьогоріч в 11 класі Теофіпільської загальноосвітньої школи, що на Тернопіллі, – всього один учень. За словами директора школи Івана Штогуна, для Володі (так звуть учня) розроблена індивідуальна програма. Вчать хлопця усі вчителі. Відвідує він усі уроки.

«Учень відвідує заняття регулярно і виконує всі завдання. Він займається футболом у районній секції, бере активну участь у спортивному житті школи, є учасником всіх змагань. Іти навчатись у районну школу до своїх однолітків не захотів. Коли має час, відвідує заняття з 10 класом, на індивідуальні ходить один», – пояснив Місто директор школи.

За словами самого учня, те, що він один у класі, його влаштовує. Не хвилює юнака і те, що у нього не буде випускного. У майбутньому хлопець планує вчитись на шофера. Хоча з закладом ще не визначився.

Загалом Теофіпільська школа розрахована на 240 учнів, проте навчається у закладі наразі лише 80. За словами директора, у школі проводять капітальний ремонт. Адже очікують суттєвого прибавлення учнів у наступному році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі