• Головна
  • Не пропустила жодного дня: тернополянка Ольга Лема 50 років працює водієм тролейбуса
12:01, Сьогодні

Не пропустила жодного дня: тернополянка Ольга Лема 50 років працює водієм тролейбуса

У Тернополі живе жінка, яка стала справжнім символом відданості своїй професії.

Ольга Лема вже пів століття щодня сідає за кермо тролейбуса і вирушає у рейс вулицями рідного міста. За ці роки вона перевезла тисячі пасажирів, спостерігаючи, як змінюється місто, транспорт і люди. Але одне залишається незмінним — її любов до роботи.

«Я обрала цю професію серцем і ніколи не пошкодувала. Люблю свій тролейбус, люблю людей, з якими щодня зустрічаюся. Це не просто робота — це частина мого життя», — з усмішкою ділиться пані Ольга.

Колеги називають її душею колективу — спокійна, уважна, завжди готова допомогти молодим водіям. За десятки років роботи вона не лише досконало знає маршрути, а й відчуває кожен поворот машини.

Пані Ольга зізнається, що тролейбус для неї — як другий дім. І навіть попри втому, вона щодня з радістю приходить на роботу, адже знає: пасажири відчувають, коли їх люблять і поважають.

Її історія — це приклад справжньої відданості, працьовитості та любові до своєї справи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водій #тролейбуса #тернополянка #Ольга Лема #50 років
ТОП новини
"До такої ціни українці не готувалися, оприлюднено тариф на газ з 1 листопада": названо нові ціни для простих людей
Посилення мобілізації та зниження мобілізаційного віку, на вулиці по чоловіків виходять не лише ТЦК: мобілізація по-новому
У який період доби працівники ТЦК припиняють розшуки ухилянтів: несподіване одкровення військового
Медики б’ють на сполох: дітей масово госпіталізовують на Тернопільщині через цю недугу
Оголошення