
13:25, Сьогодні
Смертельний конфлікт на автозаправці: іноземцю загрожує до 15 років тюрми

За вчинене йому загрожує до 15 років позбавлення волі.
У суботу, 18 жовтня, близько 4:30 до співробітників Тернопільського відділення поліції надійшло повідомлення про бійку на автозаправній станції у селі Великі Гаї.Виїхавши на місце події, слідчо-оперативна група виявила чоловіка з численними ножовими пораненнями. Медики намагалися його реанімувати, але безуспішно — потерпілий помер.
Правоохоронці встановили, що загиблим є 35-річний громадянин однієї з країн Латинської Америки.У ході слідчо-оперативних заходів та перегляду записів з камер відеоспостереження поліцейські встановили, що ножові поранення потерпілому завдав його 25-річний знайомий, також громадянин Латинської Америки. За попередніми даними, між чоловіками виник конфлікт на побутовому ґрунті, під час якого нападник схопив ніж і наніс кілька ударів потерпілому, від яких той згодом помер.
Поліцейські затримали фігуранта відповідно до ст. 208 КПК.За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.Вирішується питання про оголошення іноземцю підозри та обрання запобіжного заходу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:10, 13 жовтня
12:12, 13 жовтня
20:18, 12 жовтня
20:18, 12 жовтня
14:14, 8 жовтня