• Головна
  • Тернопільським мамам спростили процедуру отримання матеріальної допомоги при народженні дитини
10:20, 21 жовтня 2013 р.

Тернопільським мамам спростили процедуру отримання матеріальної допомоги при народженні дитини

Народні депутати України спростили процедуру отримання матеріальної допомоги при народженні дитини. Своїм рішенням народні обранці зменшили кількість документів, потрібних для одержання допомоги. Тепер для отримання допомоги достатньо мати при собі паспорт та документ, який засвідчує народження дитини.

Далі достатньо написати заяву на отримання допомоги. Всі інші документи, які потрібні для отримання грошей, мають тепер самостійно збирати відповідальні органи. Орган праці та соціального захисту населення за місцем проживання одного з батьків, з яким постійно проживає дитина, або за місцем народження дитини самостійно отримує від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, з державних реєстрів в порядку обміну інформацією всі необхідні відомості для призначення такої допомоги. Потім направляє центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері реєстрації фізичних осіб.

Згідно з ухваленим законом, допомога при народженні дитини надається одному з батьків дитини, з яким вона постійно проживає. Одноразова допомога, призначена опікуну, вважається власністю дитини.

Нагадаємо, що допомогу при народженні дитини збільшать до 31 тисячі гривень, пише Номер одинРозмір допомоги на третю дитину сягне 124 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...