У тернопільській арт-галереї «Бункермуз» встановлять «живу» камеру

Тернопільська арт-галерея «Бункермуз» запрацює вже 8 листопада. Принаймні, власник закладу Ігор Мамус сподівається, що до цього часу вдасться завершити всі ремонті роботи.

-         Цього року ми вирішили облаштувати гранітну бруківку «італійського» дворика, відновити арку та ковку,яка колись там була, а ще обгородити територію воротами, - говорить пан Ігор. – Також у планах – зробити освітлення. Решту відновлюваних робіт плануємо перенести на літо наступного року.

За розповіддю власника, на місці арт-галереї колись був знаний Польський народний дім. Будівля збереглася й до сьогодні, хоча потребує реконструкції. Але зробити це не так легко, наголошує пан Ігор. Адже на реставрацію фасадів потрібна купа грошей і часу.

-         Для того, аби зайнятися реставруванням будівель, потрібно зробити спеціальний проект, - каже він. - Відповідно, займатися виготовленням проектної документації може тільки ліцензована організація. А вона знаходиться у Львові.

З відкриттям оновленого «Бункермуз» стартує виставка визначного українського художника з Тернополя Дмитра Стецька. У листопаді він святкуватиме 70-річчя.

-         Це фантастична нагода зустрітися з талановитим земляком, - наголошує пан Ігор. – Сподіваюсь, що жителі міста отримають насолоду від спілкування з ним.

Окрім роботи літературного клубу, в арт-галереї планують організовувати поетичні та філософські диспути. Ще одна новинка – це встановлення в приміщенні «живої» камери, пише 20 хвилин. Тобто ті, хто захочуть переглянути, як пройшла та чи інша зустріч, зможуть знайти відеотрансляцію в Інтернеті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі