• Головна
  • "Телефон можуть забрати, але не воду": у ТЦК пояснили, що дозволено після вручення повістки
12:30, Сьогодні

"Телефон можуть забрати, але не воду": у ТЦК пояснили, що дозволено після вручення повістки

"Телефон можуть забрати, але не воду": у ТЦК пояснили, що дозволено після вручення повістки

Після отримання повістки у військовозобов’язаних справді можуть вилучати мобільні телефони. Водночас, якщо людині не надають воду чи їжу, це вже є порушенням її прав.

Про це в інтерв’ю "24 Каналу" повідомив тимчасовий представник Київського обласного ТЦК та СП Олег Байдалюк.

Під час розмови журналіст нагадав про випадок, що стався минулого року: тоді кореспондент "Економічної правди" після затримання повідомив, що йому не дозволяли пити, їсти, телефонувати та спілкуватися. Байдалюк наголосив, що такі дії є неприпустимими, адже відмова в їжі та воді є прямим порушенням встановлених норм.

"Щодо телефонів - так, їх справді можуть вилучати. Це робиться насамперед із міркувань безпеки. Уявіть, якщо в одному приміщенні перебуває приблизно 150 людей і в кожного ввімкнений телефон - це створює певні ризики", - пояснив представник військкомату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тцк #телефон #відібрати #вода #моблізовані #повістка
Оголошення