
14:00, Сьогодні
Тиша, морок і світло надії: що чекає українців узимку

Росія посилила удари по енергетичній інфраструктурі України, намагаючись залишити країну без світла і тепла.
Втім, за словами Володимира Омельченка, директора енергетичних програм Центру Разумкова, ці спроби досягають лише часткового ефекту - близько 30%.
Експерт пояснив, що ключові енергетичні об’єкти, зокрема атомні електростанції, надійно захищені. В Україні працює дев’ять енергоблоків на Рівненській, Хмельницькій та Південноукраїнській АЕС.
"Росія навряд чи ризикне бити по атомних станціях - це небезпечно і не дасть жодного результату", - зазначив Омельченко.
За його словами, удари по підстанціях хоч і створюють проблеми, але не можуть паралізувати всю систему. Крім того, Україна має резерв у вигляді імпорту електроенергії та теплову генерацію, яку неможливо знищити повністю.
Таким чином, навіть попри обмеження та графіки вимкнень, Україна зможе пройти зиму з електропостачанням.
"Тотального блекауту не буде. Ми маємо ресурси, щоб утримати енергосистему", - підсумував експерт.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:28, 4 листопада
17:23, 27 жовтня
1 016
11:08, Сьогодні
12:49, 3 листопада
71