• Головна
  • У Тернополі журналісти передали голові ОДА презервативи, послаблююче та роз’яснення законів (фото)
14:00, 21 жовтня 2013 р.

У Тернополі журналісти передали голові ОДА презервативи, послаблююче та роз’яснення законів (фото)

Листівку для голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна під стінами ОДА виготовили сьогодні на ватмані місцеві журналісти, а також громадські діячі, які прийшли підтримати колег із ЗМІ.

На ній вони написали гасла «Цензура СТОП!», «Руками не чіпати!», «Нічого ховатися від ЗМІ!», «Мовчи!» та інші.

Листівку виготовили на знак протесту проти того, що 18 жовтня під час відкритого виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку під керівництвом голови комітету Бориса Колеснікова журналістам не дали можливості працювати і спонукали покинули залу. Сам Колесніков на брифінгу після засідання висловив здивування даними діями, оскільки не бачив жодної потреби виганяти представників ЗМІ.

«Я не знаю, чия це була ініціатива. Там не було нічого таємного, це було відкрите засідання. Ми обговорювали всього два питання: автомобільні дороги і логістика перевезень. Там були такі обговорення, що їх потрібно висвітлювати», – сказав у п’ятницю Борис Колесніков.

Сьогодні ж журналісти виготовлену «листівку» через працівника управління суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності, який зустрів їх у холі, передали голові обладміністрації Валентин  Хоптяну.

Окрім цього, керівнику області передали послаблюючі ліки, презервативи та витяг із закону, які регламентують роботу журналістів.

«Всі подарунки є символічними. З допомогою послаблюючого ми розраховуємо, що ті процеси закритості та небажання працювати із ЗМІ, які бачимо з приходом на посаду голови ОДА Валентина Хоптяна, таки послабляться. Якщо ж недуга на стільки серйозна, то ми ще подарували презервативи як бар’єр для того, щоб дана «інфекція» більше не поширювалася. Також, щоб Валентин Хоптян міг розширити свою уяву про права журналістів, ми передали йому роз’яснення Міністерства юстиції основних законодавчих актів, які регламентують діяльність представників ЗМІ», – розповів ініціатор заходу, головний редактор інтернет-видання Борис Машлянка.

У середу журналісти ще мають наміри сформувати меморандум щодо взаємодії з органами влади, оскільки діяльність останніх на Тернопільщині носить останнім часом здебільшого закрити й характер.

2.5

 

4

 

2

 

3

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...