Три місяці без зарплати: освітяни Тернопільщини заговорили про акцію протесту

Востаннє освітяни Тернопільщини отримували заробітну плату ще у серпні.

Востаннє вони отримували заробітну плату ще у серпні. Заборгованість вчителям районних шкіл з кожним місяцем зростає. І сьогодні становить приблизно 60 мільйонів гривень. Попри це, чимало освітян були у вимушених відпустках. Сьогодні вкотре звернулись до депутатів обласної ради, чиновників обласної державної адміністрації, з проханням сприяти відновленню роботи Тернопільської обласної ради, прийняти бюджет та виплатити людям зароблені гроші, передає tv4.

Сьогодні освітяни Тернопільщини доведені до відчаю. Три місяці без заробітної плати, люди готові виходити на пікети, розповідає голова профспілки працівників освіти Тернополя Валентина Кухар.

Валентина Кухар, голова профспілки працівників освіти Тернополя: "По оперативних даних по області не вистачає лише на заробітну плату близько 60 мільйонів, загрозливе становище в окремих районах, заробітна плата в них наприклад, три місяці не виплачується. Окремі дошкільні установи навіть не отримали уклади на оздоровлення. Так що ситуація там дуже складна, там ще великі затримки по виплаті лікарняних і ряду інших соціальних платежів".

Попри це, освітяни працюють у звичному режимі, проте, чи на довго вистачить терпіння, не впевненні. 

Валентина Кухар, голова профспілки працівників освіти Тернополя: "Я знаю, що райони збираються і ми напевно теж підключимось, щодо відповідної акції протесту, - пікетування обласної ради з тим, коли вони будуть збиратися на сесію, з тим, щоб на кінець вони запрацювали. Люди так говорять, що ми стали заложниками їх політичних амбіцій".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі