Телебачення ВОЛЯ для тернопільських гурманів: видовища гарантовано!

В тернопільському телебаченні ера новітніх технологій. Компанія ВОЛЯ, яка є флагманом телесфери України, відкрила жителям нашого міста не лише сучасне цифрове, а й HD- телебачення.

Це понад кращих 150 цифрових та більше десяти HD-каналів від вітчизняних студій та відомих світових телекорпорацій. Чим привабить вибагливого сучасного глядача телеменю ВОЛІ ми поцікавилися в директора Тернопільського регіонального підприємства компанії ВОЛЯ Дмитра Тимощука.

- Цифрове телебачення відкриває просто безмежні можливості перед телеглядачем в плані: «що подивитися». ВОЛЯ працює безпосередньо із правовласниками телепрограм, тому вибір каналів у наших абонентів найбільший. В пакетах ВОЛІ телепрограми кращих світових телекорпорацій. Наприклад, таких, як FOX (популярні телевізійні серіали на «Fox» і «FoxLife»), Universal («DivaUniverasal» і «UniversalChannel» ), компанії SonyPicturesEntertainment (популярні серіали на«SET») . Ми пропонуємо пізнавальні програми для усієї родини на «DiscoveryChannel», «TLC», «DiscoveryWorld», «ViasatExplorer», «ViasatHistory», «AnimalPlanet», «NationalGeographic», « NatGeoWild», «Совершенно Секретно», «Моя планета», «История», «Наука 2.0», «DaVinciLearning», останні блокбастери та улюблені кінострічки на «ТV 1000 Action» і «ТВ1000Русское Кино», «Русский иллюзион», «Наше кино», «Телеклуб», «Дом кино» та інших фільмових каналах.

За результатами проведеного на початку нового телевізійного сезону ВОЛЕЮ дослідження глядачі найбільше полюбляють дивитися науково-популярні канали і якісне кіно. Тож саме цими каналами ми наповнили цифрові пакети, а також відкрили додатковий тематичний фільмовий пакет «Кіно». Окрім того, унікальна новинка для абонентів Тернополя - перший в Україні сервіс показу кіно в HD-форматі – «ВОЛЯ HD».Це величезний каталог фільмів від екшену, фантастики, комедій і драм до фестивального кіно й мультфільмів.

Звичайно, в телеменю багато також вітчизняних та зарубіжних новинних каналів. Для спортивних уболівальників теж підібрано цікавий контент. Перемоги, поразки, емоції, тріумфи та азарт на каналах –«Футбол +», «Спорт1», «Спорт2», «НТВ+Баскетбол», «Русский Экстрим», «ExtremeSportsChannel» та інших. Окремо можна передплатити тематичний пакет «Спорт». В телеменю для найменших глядачів – пакет феєричних дитячих каналів.

- Чим здивує HD- телебачення ВОЛІ?
- Видовищами! Каналів у незрівнянній HD-якості не пропонує жоден провайдер кабельного ТБ міста.Для HD-телебачення ми підібрали саме видовищні канали про природу, моду, спорт, де важлива майже кожна деталь. Спів пташок, шелест листя, несподівані екшн-сцени у фільмі, краплі роси на футбольному полі — усе це можна побачити, почути й відчути завдяки HD-якості.

Особливо, якщо у вас широкоекранний плазмовий телевізор, що вже давно не є чимось незвичайним для наших осель. У форматі високої чіткості ВОЛЯ пропонує всесвітньо відомі канали«NatGeoWildHD», «TravelChannelHD», «DiscoveryHDShowcase»,«NationalGeographicHD» , «OutdoorChannel», «FashionOneHD»,а також «Футбол + HD» та інші.

Повірте, емоції переповнюють!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі