Сталося: тернопільська ТВК ввела нових депутатів облради

Тернопільська територіальна виборча комісія сьогодні нарешті провела своє засідання. Зібралися усі члени комісії за винятком представниці КПУ, яка не змогла прибути на засідання з поважних причин.

Відтак присутні проголосували за надання депутатських повноважень Тернопільської облради 19 особам.

Вони замінять тих, які достроково стали членами інших рад. Зокрема депутатами стануть 3 представники «Єдиного центру» та 16 від ВО  «Свобода».

Серед «єдиноцентристів» – голова обласного відділення Антимонопольного комітету, екс-голова ОДА Іван Курницький та Іван Навольський.

Останній, як виявилося, ще раніше написав заяву про відмову від депутатських повноважень, однак потім передумав і свою заяву відкликав іншою заявою. Відтак сьогодні члени ТВК серед тривалих обговорень його заяв таки проголосували за те, щоб він таки отримав депутатське посвідчення, а самого Навольського жартома послали за коньяком.

За прогнозами чинних депутатів облради, після поповнення депутатського корпусу уже найближчим часом буде скликана сесія, на якій нарешті затвердять бюджет області на 2013 рік. Вона має відбутися наприкінці цього або на початку наступного тижня.

Нагадаємо, сесії облради через брак кворуму не відбуваються з грудня 2012 року. Представники опозиційних фракцій блокували роботу сесій, оскільки впродовж двох років так і не було введено 19 депутатів замість тих, які стали депутатами інших місцевих рад після виборів 2010 року.

Водночас засідання ТВК не відбувалися через брак кворуму, оскільки не приходили члени ТВК від провладних партій, які мають більшість в комісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі