• Головна
  • Пожежа в дев’ятиповерхівці Тернополя забрала життя одного мешканця
11:15, 8 грудня 2025 р.

Пожежа в дев’ятиповерхівці Тернополя забрала життя одного мешканця

Пожежа в дев’ятиповерхівці Тернополя забрала життя одного мешканця

У Тернополі сталася смертельна пожежа в одному з багатоквартирних будинків. Як повідомили в Головному управлінні ДСНС, загоряння виникло о 17:11 7 грудня 2025 року у квартирі на восьмому поверсі дев’ятиповерхового будинку на вулиці Злуки.

Площа пожежі становила приблизно 15 квадратних метрів. Під час гасіння рятувальники виявили загиблу людину. Особу померлого наразі встановлюють.

До ліквідації загоряння було залучено троє одиниць техніки та дев’ять рятувальників. Пожежу вдалося локалізувати о 17:38, а повністю ліквідувати о 17:46.

Причини виникнення пожежі та обставини загибелі встановлюють правоохоронці та фахівці ДСНС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа
ТОП новини
"Вся техніка в домі згорить миттєво, в Україні почалися масштабні перепади напруги": що треба зробити, поки не пізно
"Вночі вдарить -22 градуси морозу": синоптики сказали, коли в Україну нарешті прийде потепління
"Цей побутовий прилад споживає енергію, як 65 холодильників": є у будинку кожного українця, відключення світла неминучі
"Затвердили нові тарифи на світло з 1 лютого, ціна на електроенергію приголомшила українців": яка вартість 1 кВт-год?
Оголошення