Представник Адміністрації Президента влаштував перевірку на Тернопільщині

З робочою поїздкою Бучацький район відвідав представник Адміністрації Президента України.

З метою вивчення питання реалізації у регіонах завдань та доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону в рамках підготовки господарського комплексу до роботи в зимовий період та виконання Програми – Освітлене Тернопілля, Бучацький район відвідав головний інспектор – консультант Головного управління з питань регіонального розвитку та кадрової політики Анатолій Головатенко.

В рамках робочої поїздки куратор області вивчив стан функціонування дошкільних навчальних закладів сіл Зелена, Жизномир, Сороки, закладів медицини та культури. Також Анатолій Головатенко ознайомився з проведенням ремонтних робіт у Бучацькій центральній комунальній  районній лікарні та Центру гемодіалізу, відвідав процедурний кабінет для літніх людей та інвалідів, старших 18-ти років Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Бучацькому районі, оглянув фермерське господарство «Гадз». 

В ході робочої поїздки Анатолій Головатенко мав можливість поспілкуватися з керівниками закладів освіти, культури, медицини та трудовими колективами. Також, в рамках робочої поїздки представник Адміністрації Президента України дав ряд доручень з питань завершення освітлення населених пунктів району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі