
17:30, 24 жовтня 2013 р.
У Тернополі запрошують бажаючих посадити дерево у парку
Алею катальп висадять завтра 25 жовтня в парку "Топільче" поблизу Козацького острова.
Загалом з ініціативи консультативного центру "Колиска життя" буде висаджено 50 дерев.
Алею висадять на честь врятованих від абортів життів немовлят.
Ініціатори заходу запрошують долучитися до висадки дерев усіх небайдужих тернополян.
У такий спосіб "Колиски життя" принагідно відзначить свою річницю.
Захід розпочнеться в парку Топільче о 9.30.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:37, Вчора
11:37, Вчора
18:05, 20 червня
16:59, 17 червня
10:31, 13 червня
