
10:14, 21 січня
Аварія на водогоні у Тернополі: хто залишився без води і на скільки часу

У Тернополі через аварію на водопровідній мережі тимчасово припинили водопостачання на кількох вулицях міста. Обмеження стосуються житлових будинків у мікрорайоні, де виникла технічна несправність.
Без води залишилися мешканці вулиці Генерала Шухевича — від будинку №4 до №26, а також будинки на проспекті Степана Бандери №11А, 11Б, 11В та 13А.
Працівники водоканалу вже виїхали на місце для ліквідації аварії.
Відновити водопостачання планують до 15:00. Мешканців просять поставитися з розумінням до незручностей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:46, 8 червня
11:19, 18 червня
16:59, 17 червня
11:30, 18 червня