• Головна
  • Намагаючись допомогти хворій людині, молода тернополянка втратила 30 тисяч через шахраїв
10:27, 2 лютого

Намагаючись допомогти хворій людині, молода тернополянка втратила 30 тисяч через шахраїв

Намагаючись допомогти хворій людині, молода тернополянка втратила 30 тисяч через шахраїв

До поліції звернулася жителька Тернополя 1997 року народження із заявою про шахрайство.

За словами заявниці, у груповому чаті ОСББ в одному з месенджерів невідома особа поширила так зване "фішингове" посилання. В описі до якого було розміщене прохання про допомогу на лікування.

Перейшовши за ним, жінка помилково надала стороннім особам доступ до свого мобільного банківського застосунку.

У результаті з її банківського рахунку було незаконно списано 29 950 гривень.

За фактом події правоохоронці розпочали перевірку та встановлюють осіб, причетних до вчинення злочину. Поліція вкотре застерігає:

- не переходьте за сумнівними посиланнями, навіть якщо їх надсилають у знайомих або «службових» чатах;

- не вводьте одноразові коди, паролі та інші конфіденційні дані на сторонніх ресурсах;

- перевіряйте адресу сайту та джерело повідомлення;

- у разі підозрілих дій негайно звертайтеся до банку та блокуйте доступ до рахунку.

Якщо ви стали жертвою шахрайства - невідкладно повідомляйте поліцію за номером 102.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аферисти #схеми
Останні новини
ТОП новини
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"ТЦК знайшли спосіб оштрафувати всіх чоловіків, штрафи збільшать у 2 рази": нові правила мобілізації, повістки та ВЛК
Оголошення