• Головна
  • Тернопільські дороги закінчують ремонтувати
13:00, 29 жовтня 2013 р.

Тернопільські дороги закінчують ремонтувати

Допоки погода дозволяє тернопільські дороги продовжують ремонтувати, сьогодні стелили асфальт на вулиці Текстильній, транспортній розв'язці вулиць Микулинецька-Об'їзна. Ще у планах - капітально відремонтувати ділянку дороги вулиці Морозенка та ямково - частину дороги на вулиці Бережанській.

Завершити запланований поточний обсяг робіт цього року не вдається через затримки проплат казначейством.

Володимир Лучанко у дорожній службі працює 11 років. За цей час важко навіть згадати, які дороги у Тернополі доводилось ремонтувати. До прикладу, вулицю Текстильну Петро Лучанко асфальтує уже вдруге, повідомляє тв4.

Петро Лучанко, бригадир дорожньої бригади КП "Тернопільміськшляхрембуд": "В більшості дякують, в основному водії, а так то не дуже. В більшості скарги, по пресі і від людей постійні скарги".

Скарги надходять і у відділ технічного нагляду міськради, розповідає головний інженер Ярослав Копча. Щоправда, сьогодні їх значно менше, аніж навесні. Бо й обсяг зроблених робіт суттєвий - майже 37тисяч кв.м поточним ремонтом та 48 кв.м - капітальним. На цьому не зупиняються. Допоки погода дозволяє, тернопільські дороги продовжуватимуть ремонтувати. Сьогодні стелили асфальт на вулицях Текстильній та Промисловій.

Ярослав Копча, головний інженер відділу техналяду Тернопільської міської ради: "Так само ведуться роботи на транспортній розв'язці так званому Ватрівському клевері, в планах є поточний ремонт розв'язки так званого Бережанського клевера і ділянки об'їзної дороги від Бережанського клевера до вулиці Львівської".

Більше 7 мільйонів на поточні ремонти та  майже 20 мільйонів гривень на капітальні оновлення доріг. У стільки обійшлись цьогорічні дорожні ремонти. Суттєву частину доріг не вдалось відремонтувати поточно через затримки проплат казначейством.

Владислав Стемковський, заступник міського голови Тернополя: "Вулиця Спортивна зараз призупинена, в зв'язку з тим, що немає проплати коштів і підрядник не може закупити бітум. Дуже погано зараз працює система казначейства, колосальні затримки в проплаті, а вексель казначейський продавцю бітуму не віддасиш, тому треба реальні гроші".

На зекономолені гроші цього року планують капітально відремонтувати частину дороги на вулиці Морозенка. Великий обсяг залишиться і на наступний рік.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Без роботи дорожники наступного року не залишаться, ми не знаємо, які сюрпризи нам принесе зима, тому що минула зима була дуже важка для наших доріг, тому є, звичайно, плани робіт. На сьогодні управління ЖКГ мають готову розроблену документацію на проведення капітального ремонту доріг на суму понад 300 мільйонів гривень".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...