
15:30, 6 березня
Після трьох років полону додому повернувся військовий Володимир Теренда з Тернопільщини

В результаті обміну полоненими, який пройшов вчора, 5 березня, додому повернувся захисник з села Новосілка Теренда Володимир. Військовий перебував у неволі три роки.
Про це повідомили на Facebook-сторінці Скалатської міської ради.
"Наша громада отримала велику радість: після майже трьох років важких випробувань додому повернувся військовослужбовець із села Новосілка — Володимир Теренда. Він перебував у полоні з 21 червня 2023 року", — йдеться у повідомленні громади.9
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:51, 21 червня
11:16, 12 червня
31
10:16, 11 червня
27
15:17, 22 червня
20
17:16, Вчора
5
