
09:29, 9 квітня
"Нехай час вдома буде наповнений спокоєм та теплом близьких": двоє воїнів з Тернопільщини повернулися з полону

Захисники з Тернопільщини Зарічняк Богдан Михайлович та Копча Анатолій Степанович повернулися додому з полону.
Про це інформують в Монастириській громаді.
"Дякуємо усім, хто молився та всім хто боронить українців від московської орди. Нехай цей час вдома буде наповнений спокоєм, теплом близьких та швидким відновленням сил.
Слава нашим героям і нехай Господь береже всіх, хто зараз на передовій!
Зважаючи на прохання воїнів та родин зустрічали обмеженим колом людей без урочистостей та без преси.
Слава Україні!", – йдеться в повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:58, 17 червня
12:50, 21 червня
13:52, 17 червня
38