• Головна
  • "Нехай час вдома буде наповнений спокоєм та теплом близьких": двоє воїнів з Тернопільщини повернулися з полону
09:29, 9 квітня

"Нехай час вдома буде наповнений спокоєм та теплом близьких": двоє воїнів з Тернопільщини повернулися з полону

"Нехай час вдома буде наповнений спокоєм та теплом близьких": двоє воїнів з Тернопільщини повернулися з полону

Захисники з Тернопільщини Зарічняк Богдан Михайлович та Копча Анатолій Степанович повернулися додому з полону.

Про це інформують в Монастириській громаді.

"Дякуємо усім, хто молився та всім хто боронить українців від московської орди. Нехай цей час вдома буде наповнений спокоєм, теплом близьких та швидким відновленням сил.

Слава нашим героям і нехай Господь береже всіх, хто зараз на передовій!

Зважаючи на прохання воїнів та родин зустрічали обмеженим колом людей без урочистостей та без преси.

Слава Україні!", – йдеться в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#повернення з полону
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення