Тернополяни обурені недолугістю комунальників

Тернополяни скаржаться на сайті міської ради на доцільність опалювання квартир у такі погожі, теплі дні, якими погода тішить нас останній тиждень.

«Навіщо зараз так сильно палити… На дворі +19, до батареї торкнутися не можливо і нема куди подітися … В квартирі — +30», — написали тернополяни на сайті мерії.

Окрім того, жителі міста обурені такою неекономністю місцевої влади, пише Інфопростір

«Шановний міський голово, 27 жовтня 2013 року при +15 градусах котельня, яка знаходиться на вул. Тролейбусній, безсоромно та бездумно працює так, наче за вікном -20. Навіщо в таку спеку палити «на всі гроші»? До батарей неможливо доторкнутись. Пройшовшись ввечері по вул. Бережанській, Ви помітите одразу в кого централізоване опалення, бо там всі вікна відкриті навстіж. Підкажіть, будь-ласка, своїм підлеглим, щоб вони звертали увагу на погодні умови, а якщо вони не вміють раціонально використовувати дуже дорогі ресурси, то, можливо, Вам потрібно перейняти досвід м. Ужгород або м. Ланівці, де котельні давно успішно не працюють, а люди платять свої чесно зароблені кошти, тоді коли це дійсно потрібно, а не випускаючи тепле повітря на вулицю».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі