
11:12, 10 квітня
У Тернополі авто збило 16-річного хлопця: підліток у комі

У Тернопіль пізно ввечері 9 квітня сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода. Близько 22:30 на проспекті Злуки водій автомобіля Hyundai Kona здійснив наїзд на пішохода.
Унаслідок сильного удару 16-річний хлопець отримав численні травми різного ступеня тяжкості, серед яких - закрита черепно-мозкова травма та різані рани обличчя і голови.
Постраждалого у важкому стані, в комі, госпіталізували до Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:37, 23 червня
10:31, 13 червня
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня
18:06, 20 червня