
18:12, 11 квітня
Напередодні Великодня з полону повернулися двоє воїнів з Тернопільщини

Напередодні Великодня Тернопільщина отримала довгоочікувану добру звістку - з російського полону повернулися двоє українських військових, жителі області. Їх звільнили під час чергового обміну військовополоненими, подарувавши рідним і близьким надію, радість і сльози щастя.
Про це повідомив голова Тернопільської ОВА Тарас Пастух.
"Радісна новина для Тернопільщини напередодні Великодня! Сьогодні в рамках проведеного обміну військовополоненими, з полону звільнено 2-х військовослужбовців ЗСУ, жителів Тернопільської області - з Тернопільського району та міста Тернопіль. Вітаємо вдома! Слава Україні! Героям слава!" - йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:30, 18 червня
16:59, 17 червня
18:05, 20 червня
18:06, 20 червня
11:38, 23 червня