
11:02, 15 квітня
"У небі з’явилася ще одна зірка, що світить нам відвагою": не стало воїна з Тернополя

Воїн з Тернополя поліг на війні.
Про це інформує міська рада.
"У небі з’явилася ще одна зірка, що світить нам відвагою і нескореністю.
Наш земляк Куцик Олег Йосипович визнаний загиблим 11 квітня під час виконання бойового завдання у Сумській області. Він віддав своє життя, захищаючи Україну, її незалежність та мирне майбутнє.
Висловлюємо глибокі співчуття родині, близьким і побратимам Олега. Вічна та світла пам’ять Герою!", – йдеться в повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
11:30, 18 червня
16:59, 17 червня
18:05, 20 червня
11:37, 23 червня