
10:44, 21 квітня
На одному з масивів Тернополя не стало води: коли відновлять послугу

Частина Тернополя залишилась без води, не пощастило мешканцям масиву Дружба.
У КП "Тернопільводоканал" інформують, що 21 квітня, у Тернополі тимчасово припинили водопостачання на кількох вулицях.
Без води залишаються будинки на вулиці Кривоноса (№8–14), а також на майдані Перемоги, 2. Причину відключення у КП "Тернопільводоканал"не уточнюють.
Відновлять водопостачання о 16 год.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:02, 18 червня
30
14:09, 25 червня
33
12:39, 25 червня
16
12:51, 21 червня
14:47, 17 червня
19