• Головна
  • У Тернополі на нові вуличні світильники виділили 10 млн. гривень
17:00, 31 жовтня 2013 р.

У Тернополі на нові вуличні світильники виділили 10 млн. гривень

На черговому засіданні сесії Тернопільської міської ради прийнято рішення про надання дозволу щодо залучення коштів за договором фінансового лізингу.

«Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» має залучити кошти за договором фінансового лізингу, який буде укладено з переможцем процедури закупівлі послуги за державні кошти, на придбання комплектів освітлювального обладнання на базі світлодіодних пристроїв, - розповів міський голова Тернополя Сергій Надал. – Світильники будуть використані для облаштування вуличного та паркового освітлення. Вартість проекту на сьогодні складає до 10 мільйонів гривень. КП розробляє бізнес план, щоб ми могли ефективно освоїти ці кошти».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація приголомшила Україну новим рішенням, ТЦК іде з перевірками в неочікувані місця": люди втратять бронювання
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
"Гроза і дощ суне в конкретний регіон України, нещадна злива накриє ці області лютою негодою": вода хлине на тлі спеки
"15 000 гривень зарплати на місяць, робота для пенсіонерів": літніх українців терміново кличуть на вакансії
Оголошення
live comments feed...