• Головна
  • Юні художниці з Тернополя використали лише два кольори і стали призерками мистецького конкурсу
09:03, 23 квітня

Юні художниці з Тернополя використали лише два кольори і стали призерками мистецького конкурсу

Юні художниці з Тернополя використали лише два кольори і стали призерками мистецького конкурсу

У Кропивницькому відбувся ІІІ Відкритий Всеукраїнський конкурс «Його Величність Натюрморт».

Участь у мистецькому змаганні взяли юні художники із різних регіонів України.

Свої роботи на конкурсі представили учениці Тернопільської художньої школи імені Михайла Бойчука Олександра Федак та Вероніка Ковальська, які за рішенням журі здобули дипломи ІІ ступеня в номінації «Графіка».

Вітаємо дівчат з гідними результатами та бажаємо нових творчих здобутків!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олександра Федак та Вероніка Ковальська #графіка
Останні новини
Оголошення