Чому на сесії Тернопільської міськради виноситься так багато земельних питань?

Сьогодні, 31 жовтня, відбулася чергова сесія міської ради. З майже півтори сотні питань, винесених на розгляд депутатів, більше ста – земельні. Традиційно депутати розглядають їх дуже швидко і це викликає багато дискусій та неоднозначних припущень серед громади міста.

Сьогодні міський голова Тернополя Сергій Надал розповів, чому на засідання виноситься так багато земельних питань, пише Фактор Тернопільщини.

- Серед ряду питань, які сьогодні розглядалися,  більшість – «земельні». Вони є ключовими на будь-якій сесії: чи міській, чи селищних рад, – каже Сергій Надал. – Це основне завдання органів місцевого самоврядування. Крім того, якщо здійснити аналіз всіх звернень, які надходять до міської ради, 90% з них стосуються землеустрою. Тобто це оформлення земельних ділянок для будинків, городів, оформлення земельних ділянок, які використовуються в підприємницькій діяльності, а також ділянки, які виділяються для продажу на аукціоні. Тому традиційно більшість сесійних питань стосуються узаконення та оформлення права користування земельними ділянками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі