• Головна
  • Чому на Тернопільщині чиновкини 4 роки нараховували померлому чоловікові штрафи?
10:30, 1 листопада 2013 р.

Чому на Тернопільщині чиновкини 4 роки нараховували померлому чоловікові штрафи?

Чиновкини зробили з покійника злісного неплатника аліментів. На Тернопільщині державні виконавці із покійника зробили злісного неплатника аліментів. Упродовж чотирьох років вони нараховували померлому заборгованість.

Загалом за цей час чоловік став винен більше тридцяти шести тисяч гривень, йдеться в сюжеті ТСН. Робили б це і далі, якби не прокурорська перевірка. Однак, працівників прокуратури не збентежило, що особа, яку вони "приїхали" перевіряти, на кладовищі.

 "Cклали акт, нібито про те,що вони обстежили його місце проживання в селі і посвідчили підписами людей,що даної особи немає по місцю проживання. Даний акт фактично є фіктивним", - каже прокурор Монастирського району Михайло Носовський. Цей акт написали улітку цього року.

Але мати та тітка боржника-покійника, з якими він прожив останні п'ять років, божаться - з виконавчої служби до них ніхто не з'являвся ані перед його смертю, ані після. Та й жодних повідомлень про борг не отримували. Тітка каже, якби хтось поцікавився племінником раніше, то скерувала б за його "теперішньою адресою".

У сільській раді теж кажуть, виконавча служба про боржника у них нічого не запитувала. Колишня жінка боржника, у якої від нього троє уже майже дорослих дітей, спочатку зраділа новині про борг. Бо, каже, за життя чоловік аліментів теж не сплачував. Але теж підтвердила, що працівників виконавчої служби у селі і в очі не бачила. Після перевірки покійника, прокуратура вимагає від обласного управління юстиції притягти до дисциплінарної відповідальності своїх працівників. Нагадаємо, що в Україні налічують 17 тисяч злісних неплатників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...