• Головна
  • Екс-«свободівець» намагався скласти повноваження депутата Тернопільської облради
11:50, 1 листопада 2013 р.

Екс-«свободівець» намагався скласти повноваження депутата Тернопільської облради

Не встиг депутатський корпус обласної ради поповнитися новими депутатами, як один з обранців вирішив скласти повноваження.

Таке бажання виявив Степан Кондира, який у серпні вийшов з фракції ВО «Свобода». Однак депутати Тернопільської обласної ради не задовольнили заяву екс-«свободівця». За його заяву про бажання скласти мандат проголосували лише 52 депутати, при цьому фракція «Свободи» голосувала у повному складі, бажаючи таки спекатися неугодного депутата.

Степан Кондира пояснив, що бажає припинити свої повноваження, оскільки вийшов із фракції ВО «Свобода» і «з врахуванням моєї заяви щодо подальшого перебування в партії «Свобода».

У серпні свій вихід із фракцій депутат мотивував тим, що не може виконувати обіцянки виборцям, не ходячи на сесії. Адже фракція «Свободи» прийняла рішення на сесії не ходити і блокувати таким чином роботу ради, доки ТВК не введе нових депутатів.

«Враховуючи особисті обіцянки виборцям від ВО «Свобода» щодо належних виконань своїх обов’язків і відповідальність перед виборцями, які делегували мене в представницький орган області, заявляю про свій вихід з фракції ВО «Свобода»», – йшлося у серпневій заяві Кондири.

У ній він також повідомляв про наміри в подальшому залишатися позафракційним депутатом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...