
14:23, 1 травня
Частина Тернополя залишилася без електроенергії

У Тернополі сьогодні, 1 травня, зафіксовано відключення електроенергії в низці районів міста.
Про це повідомив міський голова Сергій Надал.
Без світла залишилися частина мікрорайонів Канада, Центр, Новий світ, Старий парк, а також окремі ділянки масиву Сонячний.
"Частина Тернополя без електроенергії: частина мікрорайонів Канада, Центр, Новий світ та мікрорайон Старий парк, а також частина масиву Сонячний. Додаткову інформацію повідомлю згодом", - зазначив міський голова Сергій Надал.
Мешканців просять зберігати спокій та стежити за офіційними повідомленнями.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:37, 23 червня
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня
10:31, 13 червня
18:06, 20 червня