
11:44, Сьогодні
Навмисно свердлять? Експерти пояснили, навіщо на Тернопільщині вирізають новий асфальт (ФОТО)

На державних дорогах Тернопільщини триває перевірка якості ремонтних робіт. Йдеться про ділянки, де нещодавно влаштували асфальтобетонне покриття так званими «картами».
Про це повідjмляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області, пише 0352.ua.
Зокрема, контроль проводять на трасах М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече на північ від Тернополя та Н-02 /М-06/ – Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка в напрямку Почаєва.
До перевірок залучені фахівці незалежної організації ДП «Дорцентр». Вони оцінюють як сам процес виконання робіт, так і якість матеріалів. Для цього спеціалісти використовують спеціальну техніку та відбирають зразки вже покладеного асфальту.
Після відбору проб утворені отвори одразу заповнюють асфальтобетонною сумішшю, щоб не пошкодити покриття.
Такий контроль дозволяє перевірити, чи відповідає дорога нормам: визначають товщину шару, щільність, міцність та якість використаних матеріалів.
Нагадаємо, із настанням теплої погоди на дорогах області активізувалися ремонтні роботи. Один із поширених методів — ремонт «картами», коли пошкоджені ділянки замінюють не окремими латками, а суцільними відрізками покриття.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:49, 1 травня
11:35, 1 травня
11:35, 1 травня
14:52, Вчора