• Головна
  • Чим живе «Лісапетний батальйон» після перемоги у п’ятому сезоні шоу «Україна має талант»?
18:00, 1 листопада 2013 р.

Чим живе «Лісапетний батальйон» після перемоги у п’ятому сезоні шоу «Україна має талант»?

Чим живе гурт Наталії Фаліон «Лісапетний батальйон» після перемоги у п’ятому сезоні шоу «Україна має талант» та як проходить будівництво храму, на яке співаки вирішили віддати виграні кошти, розповів син пані Наталії, Сергій Фаліон.

- Колектив  «Лісапетний батальйон» розпочав міжнародні виступи у Росії та Казахстані. Вже 14 листопада гурт їде із концертом в Алма- Ати, а 22 листопада співочий  батальйон почують у Москві, – розповів Сергій Фаліон. – Плануються й інші заходи.  Згідно з договором  співпраці з СТБ колектив бере активну участь у концертах та корпоративах, які продюсує канал. Співає творчий колектив і в себе на великій та малій Батьківщині: День  міста, села чи молоді – «Лісапетний батальйон» радо приймає участь у всіх святкуваннях.  Значний відсоток творчості колективу спрямований на благодійність.

Зараз гурт гостює у Черкаській області у селі Мошурів, звідки родом батько пані Наталії.  Після цього артисти планують навідатись в Кальне і повертатися додому. Адже, вдома ще багато домашньої роботи, а вже скоро виступи, пише Like.

Активно працює «Лісапетний батальйон» і над розширенням свого репертуару. Вже у грудні гурт обіцяє презентувати кілька нових пісень. Тексти до музичних композицій вже є написані  і зараз у Вінниці на них робиться аранжування. Але для збереження інтриги назви  прем’єр поки що не розголошуються.

У будівництві храму, незважаючи на певні труднощі, також досягнуто значних успіхів. За словами пана Сергія, церкву почали споруджувати порівняно недавно, практично кілька місяців тому. Але ще до того, як «Лісапетний батальйон» виграв свій мільйон, фундамент храму був уже закладений. Храм будувався завдяки добрим людям, власним коштам, голові колгоспу і гурту Наталі Іванівни. Допомагали, хто чим міг: цементом, цеглою, камінням.  З появою грошей за виграш у шоу будівництво пришвидшилося. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...