• Головна
  • Сьогодні тернополяни купують свічки та ідуть на кладовище (фото)
19:00, 1 листопада 2013 р.

Сьогодні тернополяни купують свічки та ідуть на кладовище (фото)

У цей день тернополяни стараються відвідати на кладовищі своїх померлих родичів, друзів чи знайомих. Помолитися на могилі та запалити свічку – стало традицією для багатьох.

1 листопада у Римо-Католицькій Церкві прийнято святкувати День всіх святих. Для представників інших конфесій цей день став також традиційним для відвідування могил померлих.

За статутом Православної Церкви Вселенське поминання спочилих відбудеться у Дмитрівську поминальну суботу. Вона припадає перед днем святого великомученика Дмитрія Солоунського.

Перед тим, як іти на кладовище, тернополяни купують багато свічок та квітів. З кожним роком асортимент продукції збільшується, але кількість покупців зменшується.

«Свічок купують вже не так багато, як у попередні роки. Раніше популярними були великі свічки, але тепер їх беруть лише одиниці. Люди не мають грошей, тому стараються придбати найдешевші або запасочку», – розповіла Місту продавець квітів Любов Суходоляк.

Найдешевшу свічку можна придбати за 2 гривні, а найдорожчу – за 200 гривень. Запасочка для маленького свічкового ліхтаря вартує 1 гривню, а для великого – 5 гривень. Найбільшою популярністю користуються свічки вартістю від 2 до 20 гривень.

Однак головною для померлих залишається молитва, а свічка є одним з її символів, символом життя.

1

 

3

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...