• Головна
  • Житловий будинок чи розважальний комплекс – що збудують у Тернополі на місці «секонд-хенду»?
19:30, 1 листопада 2013 р.

Житловий будинок чи розважальний комплекс – що збудують у Тернополі на місці «секонд-хенду»?

Сьогодні 150 підприємців ринку "Секонд-хенд" у Тернополі мають переїхати на нове місце для торгівлі. Влада міста та адміністрація Тернопільського ринку запропонували людям інші місця на ринку "Котломонтаж". Однак, чи помістяться всі охочі, стане відомо за кілька днів, коли розташують кіоски. Наразі, на так званому "Півнику" демонтовують павільйони, а продавці активно пакують свій товар.

До 5  листопада 150 підприємців ринку "Секонд-Хенд" мають звільнити робочі місця, натомість людям запропонували іншу альтернативу - ринок "Котломонтаж", на якому донедавна паркували автомобілі продавці центрального міського ринку. Сьогодні більшість павільйонів на "півнику" уже демонтували, передає tv4.

Микола Лесів, начальник управління ЖКГ Тернопільської міської ради: "Повністю підготовані місця, повністю відготоване все, з метою впорядкування належного санітарного стану і будівництво, яке планується завершити. Люди на тих самих умовах, на яких вони працювали тут, вони можуть пепреїжджати на котломонтаж і там їм будуть забезпечені всі комфортні умови".

Чи вистачить місць для торгівлі усім підприємцям, стане відомо за кілька днів, коли на нове місце перевезуть усі кіоски. Тим часом у Тернопільській міській раді запевняють: проблем з розташуванням бути не повинно. Тим часом для водіїів, які залишали автівки на котломонтажі, облаштують додаткові парковки.

Микола Лесів, начальник управління ЖКГ Тернопільської міської ради: "Розглядається питання про влаштування додаткових стоянок, на вулиці Шептицького та вулиці Оболоня. До речі, на вулиці Оболоня передбачений капремонт, реконструкція, розширення, ми будемо передбачати там тимчасові парковки автомобілів".

За попередньою інформацією на місці "секонд-хенду" на вулиці Шептицького планують збудувати житловий будинок та торгово-розважальний комплекс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...