• Головна
  • «Тернопільводоканал» здійснює поступову заміну застарілої радянської арматури на австрійську
20:00, 1 листопада 2013 р.

«Тернопільводоканал» здійснює поступову заміну застарілої радянської арматури на австрійську

Питання якості та заміни запірно-регулюючої арматури на водопровідних мережах обговорювали під час міжнародної конференції, що відбулася днями в Комунальному підприємстві «Тернопільводоканал». Свою продукції представникам понад 10 водоканалів Західної України презентували речники австрійського арматурного заводу фірми «Hawle».

— Несправність запірної арматури — досить серйозна проблема для всіх водопровідних систем України, - зазначає директор КП «Тернопільводоканал» Володимир Кузьма. — На жаль, нині ми здебільшого експлуатуємо запірну арматуру, встановлену ще в радянські часи. Візуально вона начебто функціонує, однак на практиці дуже часто або не забезпечує повного перекриття потоку води, або взагалі не піддається регулюванню доступними способами, без розбирання. Як наслідок, часто для локалізації аварійної ситуації на одній вулиці доводиться перекривати водопостачання на цілий мікрорайон.

Щоб мати змогу оперативно розв’язати аварійну ситуацію та мінімізувати негативі наслідки для споживачів, КП «Тернопільводоканал» здійснює поступову заміну застарілої радянської арматури на австрійську. Задоволення, звісно, не з дешевих. Однак, коли зважити на кінцевий ефект, то між ціною та якістю вибирати не доводиться. Тим паче, що «Hawle» дає гарнтію на 10 років.

— Протягом цих десяти років завод несе відповідальність за дану арматуру, — запевнив менеджер фірми «Hawle» по країнах СНД Віктор Ріб. — Якщо виявиться якась несправність, водоканал звернеться на завод, то завод терміново за власний кошт здійснить заміну цієї засувку на іншу.

Наразі тернопільські водоканалівці якістю австрійських засувок задоволені. У період проведення щорічного планового промивання водопровідних мереж та зупинки водопровідних насосних станцій 22-23 жовтня здійснили заміну ще 15 зношених засувок на австрійські. Віктор Ріб обіцяє, що прослужать вони мінімум сто років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...