
18:27, Сьогодні
У Тернополі електровелосипедист протаранив Lexus: у водія виявили ознаки наркотичного сп’яніння (ФОТО)

У Тернополі на вулиці Ярослава Стецька сталася дорожньо-транспортна пригода за участю електровелосипеда та автомобіля Lexus.
Як повідомили патрульні, водій двоколісного транспорту не зміг впоратися з керуванням і в результаті зіткнувся з легковиком. Під час спілкування з поліцейськими у чоловіка виявили ознаки наркотичного сп’яніння. Він відмовився проходити медичний огляд у закладі.
На порушника склали адміністративні матеріали:
- за ст. 124 КУпАП — порушення правил дорожнього руху, що призвело до ДТП;
- за ч. 1 ст. 130 КУпАП — керування транспортом у стані сп’яніння.
У поліції підкреслюють, що водії електровелосипедів також є учасниками дорожнього руху і несуть відповідальність за свої дії. Навіть незначна помилка або втрата контролю над транспортом можуть призвести до серйозних наслідків на дорозі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:02, 4 травня
18:59, Вчора
14:00, 12 травня
18:37, 12 травня
17