• Головна
  • «Нива» з великим рахунком перемогла на виїзді «Миколаїв»
16:20, 3 листопада 2013 р.

«Нива» з великим рахунком перемогла на виїзді «Миколаїв»

Аж 4 голи забили футболісти «Ниви» у нинішньому виїзному поєдинку із іще одним аутсайдером –  «Миколаєвом».

Хоча початок матчу не віщував для тернопільської команди нічого хорошого. Уже перша ж атака господарів привела до голу. Правда вже невдовзі «Нива» зуміла відігратися, гол на 13-ій хвилині після пасу Андрія Кікотя в один дотик забив Віктор Яневич, 1-1.

Наприкінці першого тайму ще один гол забив Ігор Малиш, однак суддя його не зарахував, вирішивши, що нападник «Ниви» перебував у положенні поза грою.

А в другому таймі тернопільську команду прорвало.

Василь Товкацький, який вийшов на заміну на 54-ій хвилині, уже через хвилину вивів гостей вперед, 2-1. А згодом ще двічі у воротах «Миколаєва» розписав Григорій Баранець. Спочатку він забив, вийшовши сам на сам з воротарем, а на 80-ій хвилині отримав хороший пас від брата і оформив дубль.

Останні 12 хвилин господарі догравали в меншості – за грубу гру суддя видалив Луценка.

Перемога стала чудовим подарунком для одного з тренерів «Ниви» Михайла Дунця, який сьогодні відзначає день народження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію