
12:45, Сьогодні
На Дружбі чоловік з пістолетом і патронами погрожував жінці: деталі спецоперації КОРД (ФОТО)

Начальник поліції Тернопільської області Сергій Зюбаненко прокоментував інцидент, який стався 31 травня в мікрорайоні Дружба у Тернополі за участі спецпідрозділу КОРД.
За його словами, до поліції надійшло повідомлення про домашнє насильство та погрози жінці з боку чоловіка. Також заявники повідомили про можливу наявність зброї у помешканні.
"З огляду на потенційну небезпеку для життя та здоров’я людей було ухвалено рішення про залучення бійців спецпідрозділу КОРД", – зазначив Сергій Зюбаненко.
Як встановили правоохоронці, до поліції звернулася жителька Тернополя, яка повідомила, що її вітчим вчиняє насильство щодо матері та може мати при собі зброю.
На місце події виїхали слідчо-оперативна група Тернопільського районного управління поліції та бійці КОРДу. У квартирі провели невідкладний обшук.
Під час слідчих дій поліцейські вилучили предмет, схожий на пістолет із магазином RETAY, два предмети, схожі на патрони, а також ємність із залишками речовини, ймовірно наркотичного походження. Усе вилучене направили на експертизи.
За словами потерпілої, чоловік систематично вчиняв щодо неї домашнє насильство. Також жінка повідомила, що кілька днів тому під час конфлікту він стріляв у стелю, а цього разу погрожував їй та не випускав із квартири.
Жінці вдалося втекти з помешкання. Разом із донькою вона звернулася по допомогу до поліції.
У поліції також повідомили, що фігурант раніше вже відбував покарання за тяжкі тілесні ушкодження, які спричинили смерть людини.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Також на чоловіка склали адміністративний протокол за ст. 173-2 КУпАП – вчинення домашнього насильства.
Поліція встановлює всі обставини інциденту та походження вилучених предметів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:25, 18 травня
12:57, 25 травня
10:56, 23 травня
12:41, 18 травня
10:41, 28 травня