• Головна
  • Передчасно згасло юне життя: після важкої хвороби пішла з життя школярка з Тернополя
15:15, Сьогодні

Передчасно згасло юне життя: після важкої хвороби пішла з життя школярка з Тернополя

Передчасно згасло юне життя: після важкої хвороби пішла з життя школярка з Тернополя

Сумна звістка надійшла з Тернопільська загальноосвітня школа №14. Після важкої хвороби померла учениця 6-А класу Єва Михалевич.

Про втрату повідомили у шкільній спільноті. Єву згадують як життєрадісну, енергійну, щиру та непосидючу дівчинку, яку любили однокласники, вчителі та всі, хто її знав.

Смерть школярки стала важким ударом для рідних, друзів та всієї шкільної родини. У пам’яті близьких вона назавжди залишиться світлою, доброю та усміхненою дитиною.

Рідні та знайомі просять усіх небайдужих помолитися за упокій душі Єви та підтримати її сім’ю у цей важкий час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школярка #померла #хвороба
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Оголошення