• Головна
  • На Тернопільщині роботодавці заборгували 12 мільйонів гривень
20:45, 4 листопада 2013 р.

На Тернопільщині роботодавці заборгували 12 мільйонів гривень

За активної позиції прокуратури роботодавцями у поточному році виплачено працівникам понад 12 мільйонів гривень боргу по зарплаті.

Уже на сьогодні у розпочатому прокурором одного з районів кримінальному провадженні погашено 200 тисяч гривень заборгованої зарплати.

Також завдяки втручанню прокуратури у жовтні поточного року вирішено питання погашення боргів перед працівниками комунального підприємства, що перебуває у процедурі банкрутства, в сумі понад 30 тисяч гривень.

Загалом, з метою захисту прав громадян на своєчасне отримання винагороди за працю органами прокуратури області розпочато 11 кримінальних проваджень, з яких 8 – скеровано до суду. Розглянуто із вжиттям заходів 88 подань. Пред’явлено до суду заяви про стягнення заборгованості із заробітної плати на суму понад 280 тисяч гривень.

Кожен третій посадовець з числа притягнутих до відповідальності за бездіяльність у сфері захисту трудових прав громадян – працівник органу державного контролю. Усього за документами прокурорського реагування до відповідальності притягнуто 14 контролерів.

Також принципову оцінку прокуратурою надано фактам неналежного виконання контрольних повноважень у сфері трудових відносин територіальною державною інспекцією з питань праці у Тернопільській області. За документами реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 4 державні інспектори праці.

Без перевірки та прокурорського реагування не залишається жодне звернення чи повідомлення про порушення керівниками підприємств та організацій строків виплати заробітної плати працівникам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...