• Головна
  • Щоб не притягувати до криміналу голову Чортківської ради почали тиск на бюджетників
12:30, 5 листопада 2013 р.

Щоб не притягувати до криміналу голову Чортківської ради почали тиск на бюджетників

На свавілля влади та правоохоронних органів поскаржився міністру внутрішніх справ України Віталію Захарченку народний депутат України Володимир Бойко.

Він направив міністру депутатське звернення, в якому наголошує, що правоохоронці зволікають при розслідуванні фальсифікації рішення Чортківської районної ради.
За даними Бойка, досі не опитано жодного депутата райради, які повідомили про порушення закону.

«Натомість органи влади почали «опрацьовувати» обранців органу місцевого самоврядування, особливо тих, які є працівниками бюджетної сфери, щоб вони відкликали свої підписи під зверненням», – повідомляє нардеп.

Як ми уже повідомляли, міліція розпочала перевірку факту фальсифікації голосування під час пленарного засідання Чортківської районної ради.

За даними Бойка, під час розгляду на пленарному засіданні Чортківської районної ради 29 грудня 2012 року питання порядку денного «Про чисельність та структуру виконавчого апарату районної ради на 2013 рік і оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради» головуючий на сесії, голова районної ради В. Заліщук, при оголошенні результатів голосування за проект рішення з зазначеного вище питання озвучив недостовірні результати голосування.

Зі слів депутатів районної ради від фракцій ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода», за вказаний проект рішення проголосувало не 47 депутатів як озвучив голова Чортківської районної ради, а 37, оскільки ці дві фракції не голосували за пропонований проект рішення.

Результати голосування озвучені на сесії головою Чортківської районної ради були внесені до протоколу сесії.

На підставі недостовірних результатів голосування було оформлено та підписано головою районної ради рішення №278 від 29 грудня 2012 року «Про чисельність та структуру виконавчого апарату районної ради на 2013 рік і оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради», яким встановлено надбавки до зарплати голові та заступнику голови районної ради в розмірі 50% та високі відсотки постійного преміювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...