• Головна
  • Гоч контролюватиме розвалини Тернопільщини
14:00, 5 листопада 2013 р.

Гоч контролюватиме розвалини Тернопільщини

Наглядову раду з питань збереження культурної спадщини створив своїм розпорядженням голова Тернопільської обласної державної адміністрації.

Очолюватиме раду заступник голови ОДА Петро Гоч.

Завданнями наглядової ради визначено здійснення громадського контролю щодо збереження культурної спадщини, визначення ресурсної бази для забезпечення діяльності з охорони пам’яток, залучення додаткових фінансових ресурсів, у тому числі благодійної допомоги для збереження пам’яток культурної спадщини та залучення громадськості до розгляду питань, пов’язаних з ними.

Нагадаємо, що цього року внаслідок систематичного недогляду за пам’ятками архітектури в області сталися дві надзвичайні події.

Спочатку у квітні обвалилася одна з веж Червоногородського замку, а нещодавно обвалився дах у палаці Бадені в Коропці, ремонтні роботи після цього там не провели і затяжні дощі заливали приміщення історичної пам’ятки.

Проблеми є також у в Бережанському замку та інших архітектурних пам’ятках. Тепер лише питання, чи до снаги буде Петру Гочу вберегти об’єкти культурної спадщини від подальшої руйнації і чи готовий він нести особистісну відповідальність за їх збереження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...