• Головна
  • Впав у колодязь і не мав шансів вибратися: рятувальники Тернопільщини спрацювали оперативно (ФОТО)
10:13, Сьогодні

Впав у колодязь і не мав шансів вибратися: рятувальники Тернопільщини спрацювали оперативно (ФОТО)

Впав у колодязь і не мав шансів вибратися: рятувальники Тернопільщини спрацювали оперативно (ФОТО)

Ввечері 24 червня фахівці Служби порятунку отримали виклик із селища Гусятин (Гусятинська громада).

У каналізаційний колодязь впав собака. Тварина була налякана і не мала жодних шансів вибратися на поверхню самостійно.

Надзвичайники негайно прибули на допомогу. Використавши пожежну драбину, один із рятувальників обережно спустився на дно колодязя та безпечно підняв собаку нагору. Тварина не постраждала.

"Дякуємо небайдужим жителям, які вчасно помітили собаку та зателефонували за номером 101. Для Служби порятунку кожне врятоване життя — це перемога!", – йдеться в повідомлення обласного управління ДСНС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#собака #порятунок
Останні новини
ТОП новини
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"70-річним пенсіонерам сильно підвищать виплати, попереду добряче зростання пенсій": названо єдину умову
Оголошення