
21:59, Вчора
"Блискучий результат": тернополянка Софія Дацюк здобула "золото" на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Тернополянка, спортсменка та тренерка з кросфіту оздоровчого комплексу "Алігатор" Софія Дацюк здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики 2026.
Про це сповістила пресслужба Тернопільської міської ради.
Змагання проходили у місті Варегем (Бельгія). Софія Дацюк виборола перше місце у категорії Masters (W40 53 кг), продемонструвавши високий рівень підготовки та спортивної майстерності.
"Вітаємо Софію Дацюк із блискучим досягненням та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!",- ідеться у повідомленні.

sport-vagka-atletika-26_06_26---3.jpg

vagka-atletika-sport-26_06_26---4.jpg
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення