• Головна
  • Боротися з водіями-хамами в Тернополі закликають цивілізовано
11:00, 6 листопада 2013 р.

Боротися з водіями-хамами в Тернополі закликають цивілізовано

Про можливу кримінальну відповідальність попереджають молодих тернопільських відчайдухів, які днями виступили із заявою про намір різати шини в тих автомобілях, які припарковані на дитячих майданчиках або перешкоджають проїзду автомобілям екстреної допомоги.

«Вважаю, що це нерозумно. Є Закон і його потрібно дотримуватись. Якщо активісти будуть звертатися до працівників ДАІ, при цьому виступати в ролі свідків + надавати фото-відео докази правопорушників (ст.251),тоді думаю більш ефективніше буде робота. При пошкодженні майна є кримінальна відповідальність, міліція спише всі "висяки". Запал зразу пройде коли настане відповідальність. Пропоную згідно закону, але при цьому ОБОВ"ЯЗКОВО фільмувати і виставляти відео в Ютуб. Ефек буде100%, і мажорів будуть змушені покарати наші перестрашені ДАІ + порушники "прославляться"», –написав на своїй сторінці  в соцмережах голова організації «Дорожній контроль-Тернопіль» Віталій Крутиголова.

Начальник обласного управління міліції Віктор Сак вважає, що проблему паркування слід вирішувати на значно вищому рівні.

«Треба приймати закон, який би передбачав право тимчасово вилучати з порушенням припаркований автомобіль, а також розробити систему штрафів, якщо водій продовжує паркуватися з порушенням правил. Раніше міліціонер мав право знімати номери з таких автомобілів, а зараз лише можемо скласти протокол. Ми такі протоколи складаємо, потім водіїв штрафують на суму від 255 до 340 грн. Але от ми йдемо в Європу, а культура водіїв ще бажає значно кращого. Бо їм потрібно поставити міліціонера з нагайкою на кожному кроці, щоб вони правила не порушували», – зазначив Віктор Сак.

Він зауважив, що наразі малоефективною буде ініціатива мерії повернути на вулиці міста евакуатори, оскільки без законодавчого підґрунтя даної процедури люди оскаржують евакуацію їхнього автомобіля в судах.

Водночас головний міліціонер області застеріг тернополян від самоуправства.

«Різання шин – це є пошкодження чужого майна, за це передбачена кримінальна відповідальність або адміністративна, якщо такі дії будуть трактуватися як хуліганство», – попередив Віктор Сак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...